Кабель і провід

Кабельно - провідникова продукція

У забезпеченні електропостачання важливою складовою є кабельна продукція. Величезна кількість марок електрошнурів, проводів і дротів електричних дозволяє зробити вибір для будь-якого призначення і мети від зв'язку до силових електричних ліній електропередач. Ціна також різноманітна і залежить від характеристик товару.

Що таке електричний кабель

Електрокабель - це один або декілька дротів, який застосовують для передання сигналів або електричної енергії на відстань.  

Кабель - конструкція з одного, або декількох ізольованих один від одного провідників, або оптичних волокон укладених в оболонку. Крім жил і ізоляції може містити екран, сердечник, заповнювач, сталеву або дротяну броню, металеву оболонку, зовнішню оболонку. Застосовують кабель для передання сигналів або електричної енергії на відстань. Є такі різновиди кабелів: силові, зв'язку, радіочастотні, управління, контрольні, гріючі і інші. 

Конструктивні елементи відрізняють кабель від дроту. 

Також їх розрізняють по типу і наявності ізоляції, по типу і наявності екрану, за кількістю жил, за матеріалом жил, по гнучкості (для рухомого і нерухомого з'єднання)

 Де придбати якісний кабель, провід (дріт)

Якісну недорогу продукцію можна купити в інтернет-магазині "Allinenergy". Каталог на сайті допоможе визначитися з вибором виробу. Дзвоніть по телефонам 

і Ви отримаєте повну інформацію про товар.

Можна зробити оптову покупку і в роздріб, та забрати безпосередньо зі складу у Львові. За бажанням клієнта кабель постачається по всій території України.

Перед вибором необхідно правильно зробити розрахунок перерізу дроту і кабелю, щоб Ваша електропроводка відповідала пред'явленим вимогам і нормам будівництва.

Гарантія надається від 1-го до 3-х років на кабельно-провідникову продукцію, яку можна купити в нашому інтернет-магазині Allinenergy