Металорукав

Металорукав

Металорукав - це гнучкий трубопровід, який є надійним захистом для прокдладених кабелів, від різних механічних пошкоджень, а також використовується у якості захисного екрану. Інтернет-магазин "Аllinenergy" пропонує недорого купити металорукав, для проведення комп'ютерних, телевізійних, телефонних кабелів і інших комунікацій в офісних, промислових і житлових приміщеннях.

Виготовляються гофровані металорукава з цілісних тонкостінних труб. Тому вони абсолютно герметичні і можуть застосовуватися для прокладання електродротів, для транспортування (під високим тиском) газів і рідин. У місцях, де трубопровід може бути, під дією тиску, розширений. Рукав металевий для проведення електропроводів, завдяки своїй гнучкості, укладається у перегородках, за підвісними стелями, та в інших місцях прихованого / відкритого прокладання, і має переваги:

 • стійкий до важких навантажень і вібрації, захищає кабель від механічних пошкоджень (від перегинів, витягувань, пошкоджень гризунами);
 • може здійснювати передання рідин, або газів, навіть, при частих перепадах температури, або тиску (максимальна робоча температура у діапазоні: від - 270 до + 600 ° С);
 • захищає електричні прводи від корозії, у випадках агресивного, або вологого середовища;
 • забезпечує пожежобезпечність;
 • є екрануючим шаром, перешкоджає виникненню радіоперешкод;
 • захищає людину, або домашню тварину від випадкового ураження електричним струмом;
 • збільшує термін служби траси;
 • у процесі експлуатації прокладених дротів економить кошти (на обслуговуванні кабелів).

 Гофрированный металлорукав для проводов

  

Види металорукавів


Наш магазин здійснює продаж металорукава за найменшою ціною, з доставкою по Києву і по всіх населених пунктах України, для прокладення кабелів у житлових, офісних, промислових і комунальних будівлях, а також у повітрі і під землею.

Металорукави часто мають різні покриття і ущільнювачі прошарків, щодо різних умов експлуатації та різних цілей:

 • Металорукав із нержавіючої сталі. Застосовується за температури від -270 ° С до + 600 ° С (у разі застосування спеціальних матеріалів термостійкість підвищується);
 • Металорукав з оцинкованої сталі. Виконується без ущільнювача, витримує тиск 0,5 - 1,4мПа і температуру до + 300 ° С;
 • Негерметичний металлорукав (РЗ-ЦХ). Виконаний із оцинкованої сталевої стрічки, ущільненої бавовняним або азбестовим матеріалом. Завдяки своїй здатності екранувати електромагнітні поля, широко застосовується під час монтажу силових електромереж, кабельних ліній зв'язку, та підключень до захисного заземлення. Рукав металевий, який має негорюче ущільнення (азбест), є надійним захисником від пожежонебезпечних ситуацій. У разі використання ущільнювачів, теплостійкість падає до 100 °С, що теж є досить високою;
 • Металорукав із білої жерсті електролітичного лудіння, з олов'яним напиленням (Р3-СЛ). Застосовується для вологих приміщень з корозійною активністю. Такі гнучкі луджені трубопроводи мають хорошу стійкість до кислот, лугів, розчинників, мінеральних масел. Витримують сильні перевантаження, захищають від зовнішніх пошкоджень, а також від пилу, вологи. Слугують захисним екраном, що перешкоджає електромагнітниим завадам;
 • Металорукав у пвх ізоляції. Виконаний з нержавіючої / оцинкованої сталі, із покриттям ПВХ (полівінілхлоридом). Крім захисту кабелів від пошкоджень, герметичні рукави у ПВХ-оболонці захищають людину від удару електрострумом. Застосовуються у місцях, що мають підвищені вимоги до герметичності трубопроводу. Наприклад, для прихованого і відкритого прокладання у приміщеннях, на відкритому повітрі; в тому числі у грунті (в каналах, траншеях, тунелях). Робоча температура становить до + 300 ° С.

 

Крім матеріалу виготовлення, рукав металевий відрізняють за діаметром перетину. Залежно від діаметру дротів, та їх кількості обирається металорукав до даного електропроведення.

  

 

Слід зазначити, що металлорукави можуть відрізнятися і конструктивними особливостями. Основні види: вальцьовані і гофровані. Гофровані, у свою чергу, можуть мати кільцеву гофру (ребра паралельні) або спіральну гофру.

 

Перевага кільцевої гофри, у порівнянні зі спіральною, що вона не скручується, у разі поздовжнього розтягування, за підвищеного тиску.

 

Під час монтажу, щоб з'єднати два кінці металорукавів, застосовуються сполучні муфти, які з двох сторін мають внутрішнє різьблення, відповідно до рукаву.

 

Принцип формування цін


Вимоги, щодо металевих рукавів високі, продукція повинна повністю відповідати заявленим характеристикам. Тому ціна на металорукави не може бути занадто низькою.

Ціна на гофрований рукав з оцинкованої сталі менше, ніж на герметичний металорукав у пвх ізоляції. Вартість залеже і від перетину трубопроводу. Чим більше перетин, тим дорожче рукав.

Металорукав - це фінансово вигідне рішення: якщо купувати кабель, із підвищеними вимогами до герметичності, по вартості це вийде дорожче, ніж звичайний кабель, який захищений металорукавом.

 

Переваги покупки в компанії allinenergy.com.ua


Каталог компанії allinenergy.com.ua пропонує широкий вибір тільки якісних металлорукавов від надійних виробників, за найкращою ціною.

Фахівці фірми допоможуть зробити Вам вибір потрібного металлорукава, який відмінно підійде для необхідних цілей і умов експлуатації.

Доставка виконується по місту Львову і по всій Україні.