Розетки, Вимикачі - Legrand Etika

Розетки і вимикачі Legrand Etika

"Мені потрібні недорогі розетки і вимикачі, але щоб були якісними!" - часто ми отримуємо саме такий запит від наших клієнтів. В такому випадку з упевненістю ми можемо Вам сказати, що ця серія для Вас!

Серія розеток і вимикачів Legrand Etika на ринку в Україні з'явилася в 2014 році і швидко набрала популярність. Лінійка має цілу низку переваг. Основним з них є гармонійне поєднання ціни та якості продукції.

Переваги даної серії

Екологічність. ВИСОКА МІЦНІСТЬ МАТЕРІАЛІВ.

За рахунок тривимірної силовою структурою корпусу з високоякісного полікарбонату. ВСТАНОВЛЕННЯ В 2 КРОКИ. ЛЕГКИЙ ДЕМОНТАЖ. ДОВГОВІЧНІСТЬ. Ресурс виробів відповідає вимогам європейських стандартів. Силові розетки: не менше 10 000 комутацій. Вимикачі / перемикачі: не менше 40 000 комутацій.

Дизайн і функціонал.

Вся серія рамок, розеток і вимикачів Legrand Etika володіє дуже акуратним і сучасним дизайном. Величезний вибір колірних комбінацій, витончена і в той же час універсальна форма виробів. В тому числі, в серії представлений колір антрацит. У серії представлена ​​повноцінна лінійка розеток і вимикачів кольору Антрацит - цей глибокий і матовий колір зможе прекрасно доповнити Ваш інтер'єр. Тому, якщо Ви хочете купити чорні розетки і вимикачі, Legrand Etika може виявитися відповідним рішенням. Найбільшим же попитом користується білий вимикач Legrand Etika. Ознайомившись з продукцією каталогу Legrand Etika, кожен зможе підібрати продукцій по своїх потребах, адже вона володіє повним набором функцій для житлових і комерційних приміщень.

-КВАРТИРИ. Різноманітність у виборі функцій і колірних рішень. Комфорт і безпека.
-Котеджі. Екологічні матеріали. Сучасні технології для комфорту. Розширені можливості накладного 
монтажу. -Тераса. Звичний комфорт за межами будинку. Пило-та вологозахист. -ОФІСИ. Інформаційні розетки для передачі цифрових і аналогових сигналів.
Енергозберігаючі технології. -СОЦІАЛЬНІ ОБ'ЄКТИ. Зносостійкі матеріали. Оптимальне рішення без зайвих витрат.
Відповідність Українським і міжнародним нормам і стандартам. -ГОТЕЛІ. Багатство дизайнерських рішень. Вимикачі з ключем-карткою.
Універсальні мультимедійні розетки.

Удосконалена конструкція супортів Якісний полікарбонат в основі корпусу механізму - новаторське конструктивне рішення. Супорт має
значну міцність, а особливий вид зовнішнього контуру гарантує простоту і безпомилковість
багатопостових монтажу.


Різноманіття кольорів рамок і механізмів

У цій лінійці розеток і вимикачів представлений великий вибір рамок. Ви можете підібрати не тільки рамки в колір виробів, але також можете купити рамки Legrand Etika більш насичених і цікавих кольорів.

Купуючи у магазині Allinenergy

Ви можете не хвилюватися, що ваш виріб пошкодиться під час транспортування. Кожен виріб, будь то рамка або розетка серії Legrand Etika, упаковані в індивідуальний кластер, який захищає розетки, рамки і вимикачі від пошкоджень. Повна лінійка розеток і вимикачів Legrand Etika представлена ​​в нашому каталозі інтернет-магазину електрики  У разі виникнення будь-яких питань, наші фахівці завжди готові Вам допомогти.