Розетки, Вимикачі Schneider Glossa

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!


Розетки і вимикачі Schneider Glossa

Виробник Туреччина, Французький дизайн, надійний механу і виробник - все це поєднує в собі нова серія розеток і вимикачів Schneider Glossa! Довговічність і надійність механізмів в поєднанні з передовими інженерними розробками по праву роблять серію Glossa одним з лідерів в своєму класі електроустановочних виробів. Завдяки Schneider Glossa Ви зможете створити інтер'єр, що відображає Вашу індивідуальність, що відповідає Вашому способу життя.

 

Основні переваги серії Schneider Glossa:

  • 8 кольорів механізмів
  • Невисока вартість
  • Наявність трьохклавішний вимикача
  • Повна лінійка розеток і вимикачів - все найнеобхідніше

 


Серія від Шнайдера була представлена ​​в 2013 році. Дизайн серії Schneider Electric Glossa розроблявся французьким дизайн-бюро і відображає сучасні тенденції європейського дизайну: плавні лінії, класичні форми і універсальність. Палітра виробів складається з п'яти кольорів: класичних білого і бежевого, металевого блиску алюмінію і титану, а також теплого відтінку темного дуба. Такий набір квітів дозволить реалізувати будь-які ідеї в оформленні інтер'єру і підкреслити індивідуальність власників.

 


Розетки Schneider Glossa представляють собою рамкову серію для прихованого монтажу, в якій представлені вертикальні і горизонтальні рамки від 1 до 5 постів. Перевага серії в тому, що настінний монтаж здійснюється за допомогою унікальної системи підйомних коробок, які дозволяють сконструювати пятіпостовой блок для зовнішнього монтажу. Удосконалена конструкція механізму вимикачів Schneider Glossa дозволяє виконувати ідеальний монтаж навіть на нерівних стінах. Швидкий і легкий монтаж

 


Купуй розетку і вимикач в магазині Allinenergy

Купити розетку і вимикач високої якості, за найменшою ціною можна в нашому інтернет - магазині Allinenergy. Ми привернемо вас ціною !!! На весь асортимент товару діє гарантія.