Розетки, Вимикачі - Legrand Valena

Розетки і вимикачі Legrand Valena

На сьогоднішній день, серія розеток і вимикачів Легранд Валена, є однією з найпопулярніших і успішних лінійок в Україні. Якщо провести експеримент і звернути увагу, які розетки і вимикачі стоять в офісах, бізнес-центрах, в квартирах Ваших друзів і знайомих, то Ви побачите, що в основному це розетки і вимикачі Legrand Valena.

Дана серія представлена ​​на нашому ринку вже більше 10 років. Ціна на розетки Valena оптимально поєднується з якістю. Пристрої цієї серії коштують не набагато дорожче бюджетних серій ЛеГранд і інших виробників, але при цьому якість пластика і механізмів дозволяє зберегти працездатність розеток і вимикачів Legrand Valena на багато років.

різноманітність пристроїв

Також серія Валена включає всі необхідні механізми - розетки, вимикачі, комп'ютерні та телефонні розетки, диммери датчики руху, термостати, тобто все необхідне для електрики будинку або в квартирі.

Металеві супорти в серії Валена роблять монтаж зручним і надійним.

Серія Легранд Валена - це розетки і вимикачі прихованого монтажу, і в той же час серія передбачає спеціальні монтажні коробки, які дозволяють встановити розетки і вимикачі накладним способом. Багаторічний досвід гарантує якість і надійність виробів. Механізми з безгвинтовими зажимами допоможуть заощадити час монтажу і досягти ідеального результату.

Переваги серії

Оптимальне співвідношення ціни / якості широкий вибір пристроїв, починаючи від одноклавішного вимикача і розетки із заземленням і закінчуючи диммерами і датчиками руху металеві супорти приємний пластик широка колірна гамма до 30% економії електроенергії Гарантія від виробника - два роки на всі вироби cерии Legrand Valena

Переваги покупки у магазині Allinenergy

Наші менеджери поможуть зробити правильний вибір покупки. Ми гарантуємо якість та гарантію від виробника та від магазину. Так як замовляємо безпосередньо у виробника, без посередників.

Звертайтесь по телефону 

+38 (097) 125-95-84