Розетки, Вимикачі ABB Zenit

Розетки і вимикачі ABB ZENIT

Життєвому простору, потрібне світло. Світлу потрібен, вимикач світла. Просте і в той же час просвідлююче розуміння при оформленні простору. Вимикач світла часто є єдиним елементом на стіні, знову і знову притягаючи до себе увагу. Крім своєї практичності він також повинен відповідати Вашим естетичним вимогам. Вимикачі ABB ZENIT встановлюють в цьому відношенні свою планку. Вони відображають будь-який персональний стиль в правильному світлі.

Розетки і вимикачі ABB ZENIT - вершина еволюції модульних серій. Вони ідеально впишуться в інтер'єр квартири, заміського будинку, громадських або комерційних приміщень, надавши їм завершеність і природний, витончений вид. Легкий, сучасний і впізнаваний дизайн, натуральні і екологічно безпечні матеріали і технології виготовлення розеток ABB ZENIT в сукупності породжують найбільш повну і досконалу модульну серію для найсучасніших, красивих і комфортних рішень.

Дизайн

Четыре цвета - Белый, Антрацит, Серебряный и Шампань гармонично соединяют элегантную простоту и роскошь натуральных материалов. От лаконичного минимализма к свободе творчества и самовыражения.

Переваги серії ABB Zenit

Рамки вимикачів ABB ZENIT виконані з високоякісної іспанської сталі, загартованого скла, натурального дерева і теплого каменю. Використання шляхетних матеріалів не тільки прикрашає вироби, а й надає їм інтер'єру, в якому вони встановлені природного і витонченого виду. Не випадково серія розеток і вимикачів ZENIT стала першою серією електроустановочних виробів в світі, що отримала сертифікат "екодизайну".

Переваги вибору розеток та вимикачів інтернет-магазину Allinenergy 

На весь товар діє офіційна гарантія від виробника. Наші спеціалісти допоможуть вам зробити правильний вибір. Ви можете зробити покупку на сайті інтеренет-магазину , або звернувшись по телефону

097-125-95-84