Гарантія

На всі товари, що пропонуються в нашому магазині, надається гарантія від 1 до 5 років, в залежності від виробу і сервісної політики виробника. Якщо термін гарантії не вказано на сайті, Ви можете уточнити його у менеджера магазину.

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» протягом 14 днів після покупки Ви можете обміняти або повернути придбаний в магазині товар.

Звертаємо увагу, до поверненню або обміну приймається тільки товар, який не був у вживанні і на якому немає ознак використання, механічних пошкоджень і т. П. Не береться товар без гарантійного талона, не в повній комплектності, з пошкодженою упаковкою, з пошкодженими ярликами ( пломбами) або заводський маркуванням.

 

При отриманні продукції, завжди перевіряйте комплектацію. Перевіряйте сам товар на складі перевізника в момент отримання: перевірте цілісність упаковки, чи немає слідів від падіння, вм'ятин, потертостей. Транспортні компанії перевозять безліч вантажів, в дорозі і при завантаженні-вивантаженні може трапитися всяке. Зафіксуйте пошкодження разом з представником перевізника і обов'язково повідомте менеджеру інтернет-магазину за телефонами, вказаними в шапці.

 

Гарантія не поширюється якщо:

 є механічні або інші пошкодження, деформація товару;

пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);

ушкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі;

була змінена електрична схема або внутрішня комутація;

порушені правила використання, викладені в паспорті експлуатації на виріб;

 

Оформлення гарантійного випадку

При поломці обладнання в гарантійний термін, необхідно звернутися до нас за адресою:
м. Львів, вул. Куліша 6

При собі необхідно мати документ, що підтверджує придбання товару у нас.

Після оформлення бланка гарантійного випадку, товар буде направлено на експертизу виробнику. Після підтвердження гарантійного випадку, проводитися гарантійний ремонт або заміна товару на аналогічний новий. Як правило, дана процедура займає від 1 тижня до 3-х.

 Уточнити адресу сервісного центру конкретного виробника Ви можете у менеджерів ALL IN ENERGY