Офісно-промислові

Офісні світлодіодні світильники - стильна і сучасна економія без обмеження користування

Бізнес-центри та місця ділової активності завжди відрізнялися великою кількістю споживаної енергії - діодні технології дозволяють заощадити значні кошти, що витрачаються на освітлення. Купити офісний світлодіодний світильник - значить знизити cпоживання практично в десять разів і перенаправити фінанси на розвиток бізнесу. Надійність кожної моделі, представленої в інтернет-магазині ALLINENERGY обчислюється десятками тисяч годин безперервної роботи - а це близько 10 років експлуатації. Раціональні і економні бізнесмени і забудовники давно зрозуміли, де можна знизити витрати і купують онлайн світлодіодні офісні світильники, ціну яких встановлює сам виробник.

Чималу роль відіграє і зовнішня привабливість, так як пристрої повинні бути стильними, ергономічними і простими в монтажі. Представлені в інтернет-магазині моделі від Lezard, Lemanso, VIDEX, Osram і інших виробників, дозволяють встановлювати освітлювальні прилади на будь-який вид поверхні. Стельові світлодіодні офісні світильники мають строгим дизайном, лаконічною зовнішністю і потужним корпусом, здатним витримати зовнішній механічний вплив. Приємний бонус - модельний ряд адаптований до української електромережі 220В і не боїться перепадів напруги.

LED світильники для офісу - багаторічна економія і простота експлуатації

Не секрет, що в ділових центрах потрібне створення природного денного освітлення, яке не впливатиме на працездатність співробітників і покривати потребу в сонячних променях. Діодні світильникипокликані забезпечити належний рівень світла, відповідний українським санітарним нормам. На сайті ви зможете купити офісний LED світильник в будь-якій кількості з такими технічними параметрами:

  •     Клас безпеки - від IP20, сертифіковані для застосування в громадських місцях;
  •     Колір світлового променя - холодно-білий і класичний білий - для активної роботи і навчання; тепло-білий - для зони відпочинку і розслаблення, не напружує очі і розсіюється;
  •     Споживана потужність - від 6Ватт;
  •     Сила випромінювання світлового потоку - від 700 ЛЮМІНА;
  •     Гарантійний термін, підтримуваний продавцем - від 12 місяців;
  •     Різноманітні форми корпусу - прямі, квадратні й круглі;
  •     Кількість і тип світлодіодів, розташованих в одному пристрої;
  •     Моделі, розраховані на приміщення з високими стелями;
  •     Кут освітлення - від 120 °.

Інтернет-магазин світлодіодного освітлення ALLINENERGY надає широкий вибір пристроїв, повну інформацію по кожному приладу, онлайн-консультацію професійного фахівця, щоб ви змогли вигідно і недорого купити потрібні освітлювальні пристрої для вашого бізнесу. Можливість порівняти показники дозволить підібрати найбільш енергоефективні та довговічні світильники, з максимальною економією енергоресурсів.

Компанія здійснює поставки по всій території України - до Львова, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси або будь-який інший населений пункт країни за допомогою кур'єрських і поштових сервісів на вибір покупця.