LED-панелі

Світлодіодне освітлення - це великий прорив у технологіях освітленості, що володіє масою переваг у порівнянні зі звичайними лампами розжарювання і люмінесцентними лампами. Світлодіодне LED освітлення увібрало в себе кращі якості економного освітлення, і позбулося усіх недоліків своїх попередників - енергозберігаючих (люмінесцентних) ламп.

Якщо Ви вирішили знизити свої витрати і при цьому отримати високу якість світла, інтернет - магазин «Allinenergy» пропонує ЛЕД продукцію, яка гарантує енергозбереження вище, ніж у люмінесцентних ламп, більш ніж у 2 рази, а у порівнянні з традиційною лампою розжарювання - до 10 разів.

Купити LED лампи

Купити LED освітлення можна у місті Львів, а також в усіх населених пунктах України.

Щоб максимально задовольнити потреби клієнта, світлодіодна продукція представлена ​​у різних форм-факторах: світлодіодні лампи та світильники, прожектори LED, світлодіодна стрічка, трекові світлодіодні світильники, світильники Intelite, світлодіодна бруківка, вуличні та паркові LED світильники, світлодіодні світильники на акумуляторах, ручні ліхтарі і нічники.

У нашому магазині ви можете купити світлодіодне освітлення, яке запобігає пошкодженню світильників, виникненню пожеж, тому, що освітлювальні прилади практично не нагріваються (у середньому до +60 ° C), та мають ряд інших переваг:

  • комфортне світло без пульсації і мерехтіння, приємне для очей;
  • значна економія електроенергії (від 30% до 90%);
  • миттєве включення ламп, без будь-яких звуків;
  • стійкість у разі перепадів напруги;
  • без шкідливих випромінювань (інфрачервоного, ультрафіолетового, не містять ртуті), не потрібна подальша утилізація;
  • економія коштів на обслуговування і заміну ламп, наприклад для вуличних світильників це відіграє вирішальну роль.

Ви можете вибрати світлодіодне освітлення, яке має характеристики:

  • різну температуру світіння: 2700 К - тепле світло, 4200 К - денне світло, 6400 К - яскраве холодне біле світло (за шкалою Кельвіна);
  • лампи з матовою колбою (розсіяне м'яке світло) і прозорою колбою (ставлять у кришталеві люстри для «гри» світла);
  • стійкість світлодіодів до низьких температур (вуличне освітлення), але високі температури протипоказані (понад +100 ° C, наприклад сауни);
  • тривалий термін експлуатації, від 25000 до 50000 годин.

Ціна на світлодіодне лампи

Ціна на LED освітлення не дешева, але швидко окупається. Це відбувається за рахунок значної економії електроенергії, на обслуговування і заміну, а також запобігання поломок люстр і світильників; попередження виникнення аварійних ситуацій, пов'язаних з перегріванням освітлювальних приладів, та із замиканням проводки.

Каталог інтернет - магазину «Allinenergy» пропонує торгові марки, які зарекомендували себе з кращого боку, користуються підвищеним попитом покупців, такі як «Maxus», «Horoz», «LEMANSO», «LedEX», «GLOBAL», «Bellson», «Євросвітло»...

Продаж світлодіодної продукції виконується нами безпосередньо, минаючи посередників, тому вартість ЛЕД продукції залежить тільки від якості збірки і використовуваних матеріалів. Наприклад, алюмінієвих радіаторів, внесених блоків живлення, перетворювачів живлення постійного струму.